מגזין יורובאט'

 1. איך להחליף ראש ברז טוש למקלחת?

  איך להחליף ראש ברז טוש למקלחת?

  התקנת ראש טוש לאמבטיה או למקלחת היא הדרך המהירה, הזולה והקלה ביותר לבצע שינוי משמעותי בחדר האמבטיה שלכם. בנוסף לשיפור חוויית הרחצה, ברז לאמבטיה חדש יכול לעזור לכם לחסוך מים והוצאות על מים, וגם - לבצע שדרוג סגנון לחדר האמבטיה כולו.

  קרא עוד...
 2. איך ברז חשמלי עובד?

  איך ברז חשמלי עובד?

  קשה להגזים בחשיבותו של ברז מטבח איכותי. אתם משתמשים בברז כל הזמן, לשלל צרכים שונים, אז כדאי שיהיה כמה שיותר נוח, יעיל ועמיד. דברים יכולים להיות קצת קדחתניים או מבולגנים במטבח, מה שהופך ברז מטבח חשמלי לפתרון המושלם. גם ברז חשמלי לאמבטיה מסוגל לחולל שינוי משמעותי בחיים שלכם, אבל איך בעצם הברזים הללו עובדים?

  קרא עוד...
 3. איזה ברז מומלץ למטבח?

  איזה ברז מומלץ למטבח?

  בין אם אתם מחליפים ברז ישן או מחפשים ברז חדש לקראת שיפוץ, או בניית מטבח חדש, יש כמה דברים שכדאי לכם לדעת. כדי לעזור, הכנו לכם מדריך קצר לבחירת ברז לכיור מטבח, ובו כל מה שאתם צריכים לקחת בחשבון.

  קרא עוד...
 4. מה זה ברז פרח? יתרונות מול חסרונות

  מה זה ברז פרח? יתרונות מול חסרונות

  ברז פרח הוא ברז למטבח או לחדר האמבטיה, שנשלט על ידי ידית אחת, באמצעותה מכוונים את הזרם ואת הטמפרטורה. ניתן לרכוש ברז פרח בשלל עיצובים מודרניים ויוקרתיים, ובמגוון גימורים באיכויות שונות, לפני שאתם קונים ברזים, עליכם לוודא שהם מסוגלים לתפקד היטב במשך שנים רבות, וגם שישתלבו בעיצוב המטבח או המקלחת, ואפילו יעניקו לחדרים אקס פקטור מרענו.

  קרא עוד...
 5. ברז יוקרתי למטבח - מה חשוב לדעת לפני קניה?

  ברז יוקרתי למטבח - מה חשוב לדעת לפני קניה?
  לא פשוט לבחור ברזי מטבח. המבחר גדול מאוד, יש מגוון סגנונות, חומרים וגימורים, וטווח המחירים רחב. אתם צריכים להתחשב בצרכים שלכם במטבח, בגודל הכיור, בעיצוב המטבח וכמובן - באיכות הברז. מבולבלים? קבלו
  קרא עוד...
 6. החלטתם לרכוש ברז: כך תעשו זאת נכון ובטוח

  החלטתם לרכוש ברז: כך תעשו זאת נכון ובטוח

  רכישת ברז, שפעם הייתה פועל נלווה לשיפוץ באמבטיה ובמקלחת, הפכה בשנים האחרונות לאחת המשימות החשובות בבית. האיכות, והמגוון הבלתי נגמר, יוצרים אצל הצרכן דילמות באשר לברז הרצוי ולהתאמתו לתקציב העומד לרשותנו. לכך מתווספות העצות שנותנים לנו החברים, שלעתים מבלבלות אף יותר.

  קרא עוד...

6 פריטים

הצגה לכל עמוד
Copyright © 2022 Eurobath B.V. All rights reserved.