ברזי מטבח
ברזי מטבח

העיצוב המרשים שמשתלב בכל מטבח, אלגנטיות הידיות והשליפה הנוחה, מגוון צורות הברזים והגימורים ממותגי היוקרה המובילים בעולם.

מבחר ענק של ברזי איכות ודגמים חדשים של מותגים מבית Grohe, Blanco, KWC, Hansgrohe, Damixa, Axor, Franke, Hansa ועוד.

מותגים אירופאים עם מוניטין רב שנים של סנדדרט גבוה, טכנולוגיות חדשות וארגונומיה חכמה שלא מפסיקה להפתיע.

אצלנו תמצאו ברזי מטבח מכל סוג במחירים נמוכים ועם 7 שנות אחריות.

ברז מטבח

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

פריטים 1-12 מ 1580

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

פריטים 1-12 מ 1580

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

 

ברזי מטבח מומלצים של יורובאט

לפעמים דווקא לפרטים הקטנים ביותר יש השפעה גדולה, ואחת הדוגמאות הבולטות לכך היא ברזי מטבח. הם עשויים להיראות די שוליים, אך נמצאים בשימוש כל כך נרחב ותדיר. לכן, חשוב לוודא שאתם בוחרים ברזי מטבח איכותיים שישרתו אתכם בצורה נאמנה במשך שנים. כמו כן, ברז צריך להשתלב בעיצוב המטבח, ואפילו לשדרג את המראה הכללי שלו.

כפי שאתם מבינים, יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון בבחירת ברז, אז איך יודעים איזה ברז יוקרתי למטבח לבחור? כדי לסייע לכם, הכנו לכם מדריך קצר על הסוגים השונים של ברזי מטבח.

ברז עם ידית אחת

ברז מהסוג הזה נקרא גם ברז פרח. הוא מגיע עם ידית אחת, שממוקמת באמצע שלו או באחד הצדדים, ובאמצעותה שולטים על טמפרטורת המים (על ידי הזתה מצד לצד) וגם על עוצמת הזרם שיוצא מהברז (מעלה-מטה). ברז פרח נוח מאוד לשימוש, מכיוון שהוא משאיר תמיד יד אחת פנויה לדברים אחרים, וזה משמעותי כאשר מבשלים או שוטפים כלים. ניתן אפילו להזיז את הידית באמצעות המרפק אם אין ברירה, או עם קצות האצבעות. מעבר לפונקציונליות, אלה ברזי מטבח מומלצים בשל המראה הפשוט שלהם, שיכול להשתלב בקלות בכל מטבח מודרני.

ברז מטבח איכותית עם שתי ידיות

לברזים מהסוג הזה יש מראה מתוחכם יותר. אלה ברזי מטבח איכותיים שמגיעים עם ידיות משני הצדדים, אחת עבור מים חמים ואחת עבור מים קרים. ברזים כאלה מסוגלים לספק מים חמים במהירות מאוד גבוהה, וגם מאפשרים שליטה רבה יותר על הטמפרטורה, מה שעשוי להיות חשוב לאנשים שאופים או מבשלים בתדירות גבוהה, וצריכים להיות מדויקים בכל פרט. מצד שני, קשה יותר להשתמש בברזים כאלה, כי הם מצריכים את שתי הידיים, וזה עלול להפריע מאוד בתהליכים שונים במטבח.

גם ברז שתי ידיות יכול להתאים לכל עיצוב של מטבח, בהתאם לגימורים. שימו לב שהבחירה בין ברז פרח לברז שתי ידיות תלויה לא רק בגורמים שהזכרנו, אלא גם במבנה הכיור ובכמות החורים. 

ברז מטבח עם חיישן

מה אם נגיד לכם שאתם יכולים להשתמש בברז, ותוך כדי להשאיר לא רק יד אחת פנויה, אלא את שתיהן? אנחנו מדברים על ברז אוטומטי, שהוא ברז יוקרתי למטבח ובחירה חלומית עבור אנשים שמבשלים או אופים הרבה. הברז מתחיל לעבוד ללא מגע, באמצעות תנועה של היד מול חיישן זעיר, כך שאפשר להשתמש בהם עם ידיים עמוסות או מלוכלכות. כמובן שעל מנת לשלוט בטמפרטורה ובעוצמה, כן תצטרכו לגעת בברז, שבדרך כלל מגיע עם ידית אחת.

ברז נשלף

אם חשובה לכם הנוחות, ברז מטבח נשלף עשוי להתאים לכם. ברז כזה מגדיל משמעותית את מרחב הפעולה, מאפשר לשטוף כלים יותר מהיר וביעילות, להגיע לכל חלקי ופינות הכיור וגם מחוצה לו, למשל כדי לנקות את השיש או למלא כלי גדול.

Copyright © 2022 Eurobath B.V. All rights reserved.