ברזי מטבח אלקטרונים

ברז ללא ידיות שהפעלתו מתבצעת בנגיעה. ההפעלה על ידי פולס חשמלי גורמת לכך שמגיעה בברז תפעיל ותפסיק את פעילותו, ומאפשרת שימשו חופשי יותר גם כשהידיים שלנו מלוכלכות. הפעלת הברז בטאץ' הפכה נפוצה בבתי מלון מפוארים והפונקציה האלקטרונית הופכת את החיים ואת מרחב העבודה לקלה ומועילה יותר. הכנסת הטכנולוגיה לברזים אלה אינה פוגמת בעיצוב המרהיב, ועמידות הברז נשמרת לאורך שנים.

ברזים אלקטרוניים למטבח - ברז ללא מגע למטבח

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

פריטים 1-12 מ 33

עמוד
לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

פריטים 1-12 מ 33

עמוד
לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

ברזים אלקטרוניים למטבח - ברז ללא מגע למטבח של יורובאט

ברז למטבח צריך להיות יפה ואיכותי, ולהשתלב היטב עם שאר האלמנטים העיצוביים של החדר. לצד כל זה, אף אחד לא אמר שהברז שלכם לא יכול להיות גם מאוד שימושי.

ברזים אלקטרוניים הם דוגמה מצוינת לכך, בזכות היתרונות הבאים:

ברזים אלקטרוניים למטבח הם נוחים ויעילים

קל מאוד להשתמש בברזים אלה, והם מסוגלים להקל משמעותית על פעולות יום יומיות שאתם מבצעים במטבח. נגיעה קלה בכל חלק שלהם תפעיל (וגם תכבה) את זרם במים, כך שלמעשה אתם יכולים להפעיל את הברז מבלי לגעת בידית כלל. קשה להפריז במידת הנוחות והיעילות שתכונה זו מספקת.

אם אתם מבשלים והידיים שלכם עמוסות, אתם יכולים להפעיל את הברז בטאצ', באמצעות גב היד, האמה או המרפק. עבור יעילות מרבית, אתם יכולים לבחור ברז מטבח נשלף בנוסף להיותו אלקטרוני, וכך להרחיב משמעותית את טווח השימוש בברז.

זה יסייע לכם לפעול מהר יותר בבישול, שטיפת כלים ושאר הפעולות הנעשות במטבח.

ברז מגע למטבח שומר על היגיינה

המטבח הוא אחר החלקים החשובים והשימושיים ביותר בבית שלכם. לא רק שזה החדר שבו אתם מכינים את כל הארוחות והמשקאות שלכם, מה שגורם לו להיות רגיש במיוחד ללכלוך ולחיידקים, זה חלל אשר משמש פעמים רבות לקיום זמן איכות עם המשפחה.

לכן, חשוב לשמור על סטנדרטים גבוהים בכל הנוגע לניקיון והיגיינה. אתם בוודאי לא רוצים ברז מלוכלך במטבח שלכם, ואחד הדרכים להימנע מכך היא באמצעות ברזים אלקטרוניים. שלא כמו ברזים רגילים, איתם אתם מוכרחים להחזיק ולסובב את הידית גם כשהידיים שלכם מלוכלכות, עם ברזי טאצ' זה כלל לא הכרחי.

ניתן להפעיל את זרימת המים על ידי נגיעה בברז, עם כל חלק בידיים שלכם שנותר נקי, וכך להימנע מהעברת חיידקים לברז ולשאר המשטחים באזור (השיש, הקיר וכו').

ברז מטבח עם חיישן חוסך במים

הם מצרך חיוני בכל בית, ולכל יצור חי, אך בהחלט עדיף לחפש דרכים להשתמש בפחות מים. זה לא רק חוסך כסף, אלא גם עוזר לכם לשמור על הסביבה.

ברזי אלקטרוניים למטבח עוזרים לחסוך, במים בכך שהם מאפשרים את ההתחלה והעצירה של מים ביעילות. יש אפילו דגמים אשר מתוכנתים לעצור אוטומטית בתוך פרק זמן מסוים, כך שאפילו אם אתם לא מתפנים לגעת בהם רגע בשביל לעצור אותם, אתם לא צריכים לדאוג.

לא משנה כמה אתם עסוקים, וקופצים ממשימה למשימה, עם ברזי מגע תמיד תזרום בדיוק כמות המים הנכונה.

קל להתקין ברז חשמלי למטבח

אתם אולי חושבים לעצמכם: "זה נשמע מצוין, אבל בטח קשה ויקר להתקין ברזים כאלה". ובכן, הסירו דאגה מליבכם - לא מסובך יותר להתקין אותם מאשר ברזים רגילים. אם אתם בוחרים ברז סוללה אלקטרוני זה מעט יותר מסובך, אך אם הברז לא יוצא מהקיר, ההתקנה פשוטה מאוד.

אין צורך בכלים מיוחדים כדי להתקין את ברזי המטבח המתקדמים הללו, ואפשר מסוגלים להתמודד עם המשימה גם ללא ידע נרחב או ניסיון עשיר באינסטלציה.

יורובאט - ברזים אלקטרוניים איכותיים

לצד הקטלוג העשיר הזה, ובו שלל ברזים אלקטרוניים איכותיים, בחנות המקוונת של יורובאט תמצאו מגוון רחב מאוד של ברזי מטבח מסוגים נוספים. אנחנו גם מציעים סוגים רבים של ברז אמבטיה או מקלחת.

כל הברזים מיוצרים על ידי המותגים המובילים בעולם ומהחומרים האיכותיים ביותר, והמחירים שלנו ללא תחרות. יש לכם שאלה? מתקשים להבין איזה ברז מתאים לכם? אנחנו נשמח לעזור.

 

Copyright © 2022 Eurobath B.V. All rights reserved.