ברז פרח למטבח

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

פריטים 1-12 מ 809

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

פריטים 1-12 מ 809

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

ברז פרח לכיור מטבח של חברת יורובאט

ברז פרח הוא ברז שמתחבר לכיור, לשיש או למשטח עבודה אחר, ולא לקיר. כמעט תמיד, ברזים כאלה הם בעלי ידית אחת, אשר משמשת לוויסות הטמפרטורה (בהזזה אופקית) ולשליטה בעוצמת זרם המים (בהזזה אנכית).

מהם היתרונות של ברז פרח למטבח?

  • עיצוב וסגנון - אנחנו ביורובאט, מציעים מגוון רחב של ברזי פרח, כך שלא משנה מהו הסגנון של המטבח שלכם, תוכלו להתאים ברז מטבח יוקרתית מושלמת עבורכם. לא משנה אם אתם משפצים או מעצבים מחדש, מחליפים ברז פגום או סתם רוצים לשדרג, אתם יכולים לבחור ברז פרח קצר או ברז פרח ברבור, ברז פרח שחור או לבן, ועוד שלל עיצובים, גימורים וצבעים.
  • נוחות ויעילות - לעומת ברזי שתי ידיות, שעלולים לסבך ולעכב אתכם בדרך לקביעת הזרם והטמפרטורה הרצויים, עם ידית אחת ההליך יותר מהיר ופשוט. יותר מזה, ניתן לשלוט בברזים אלה באמצעות יד אחת ונצל את השנייה לדברים אחרים, או אפילו להשתמש במרפק. כמו כן, ניתן לכבות את המים לזמן קצר ולשוב מיד לאותה טמפרטורה, אם משאירים את הידית במקומה האופקי, וזהו יתרון גם עבור ברז פרח לכיור אמבטיה ולאמבטיה עצמה.
  • התקנה ותחזוקה - המבנה של ברזי פרח מאפשר הרכבה עצמית יחסית פשוטה. חשוב מכך, הצינורות זמינים לתיקון מתחת לכיור, במקרה הצורך. בניגוד לכך, ברזים שמחוברים לקיר מצריכים התקנה מסובכת ויקרה, ותיקונם תמיד כרוך בעבודה ובהוצאות.
  • ברז פרח מים קרים - יש אפשרות לבחור ברז מים קרים בלבד, עבור כיורים לנטילת ידיים או צרכים אחרים.

למה לבחור ברז פרח נשלף למטבח?

ברז עם ידית אחת מקל מאוד על עבודות המטבח: בישול, שטיפת כלים, שמירה על ניקיון השיש והכיור וכו'. רוצים להקל על עצמכם אפילו יותר? בחירה של ברז נשלף למטבח היא התשובה. על ידי הארכת צינור המים של הברז על פי צורך, אתם יכולים להגיע לכל פינות הכיור ומסביבו, למלא בקלות סירים גדולים ולהיות יעילים יותר מאי פעם.

ברז מטבח פרח - להתקין על השיש או על הכיור?

התשובה לשאלה זו תלויה בסגנון של הכיור שלכם. אם הוא מותקן על השיש, אתם צריכים ברז שמתחבר לכיור, אבל אם הכיור מותקן מתחת לשיש, יש לכם אפשרות להרכיב את הברז ישירות על השיש.

עומדים להחליף ברז שכרגע מחובר לכיור? תבדקו מראש כמה חורי הרכבה יש בכיור שלכם. יש ברזים עם אחד, שניים, שלושה או ארבעה חורים, אז כדאי לבחור על פי מספר החורים בכיור. אפשר גם להתקין ברז בו פחות חורים, באמצעות לוחית לכיסוי החורים המיותרים.

מה עושים כאשר ברז פרח מטפטף?

אפילו ברזים איכותיים מאוד, מטפטפים לפעמים מכל מיני סיבות: בלאי של גומיית האטם, חיבורים רופפים, אבנית, חלודה ועוד. בחלק מהדברים בהחלט אפשר לטפל לבד, אך רק עם ידע וכישורים מסוימים. מרגישים לא בטוחים? עדיף שתפנו לאיש מקצוע.

Copyright © 2022 Eurobath B.V. All rights reserved.